3 bloklu konut projesi

Konut projesi planı yakından görünüş

Konut projesi planı yakından görünüş

Konut planı kesitleri yakından görünüş

Konut planı kesitleri yakından görünüş

Konut planı cephe çizimi yakından görünüş

Konut planı cephe çizimi yakından görünüş

Autocad Dwg Proje / Çizim Adı : 3 bloklu konut projesi

Dwg Açıklaması : Proje tek bir bina’da 3 bloklu konut projesidir. Eğimli bir arazide projelendirilmiş binada a,b,c, blok olarak adlandırılmış 3 bloğun ayrı ayrı girişleri bulunmaktadır. Birbirine yapışık nizamda tasarlanmış tek kütleli yapının her bloğundaki daire tipleri birbirlerinin aynıdır. Yapıdaki kat dağılımları ise şu şekildedir;

2. bodrum kat: Kapalı araç otoparkı, sığınak, her bloğa ulaşan asansör ve merdiven çekirdeği ve her blok için 1 er adet enerji odası bulunmaktadır.

1. bodrum kat : Her blokta karşılıklı 2 daire bulunmaktadır. Daireler zemin dubleks dairelerdir. Girişleri bu katta bulunan dublekslerde salon ve teras, mutfak ve arka balkon, wc ve üst kata çıkış merdivenleri bulunmaktadır.

Zemin kat : Bu kat 1. bodrum katta başlayan dubleks dairelerin devamıdır. Bir adet balkonlu ebeveyn yatak odası ve bu odaya ait elbise odası ve tuvalet bulunmaktadır. Hol’de bir adet ardiye odası ve holün devamında banyo ve iki adet balkonlu yatak odası bulunmaktadır.

1. kat : Bu katta yine her blokta 2 daire bulunmaktadır. Her daire 2+1 olarak düzenlenmiş, ön ve arka cephelerinde balkon bulunmaktadır.

2. kat : Yine her blokta 2 daire bulunmaktadır. Daireler dubleks olarak düzenlenmiştir. Dublekslerin girişlerinin bulunduğu bu katta salon ve balkon, wc, balkonlu bir mutfak ve antre’de yer alan üst kata çıkış merdivenleri bulunmaktadır.

3. kat : Dublekslerin devamı olan bu katta ise 1 adet ebeveyn banyolu yatak odası, 2 adet tuvaletsiz yatak odası ve holde bulunan bir banyo yer almaktadır.

Proje eksiksiz, kaliteli çizilmiş tam set bir mimari projedir. Projede çizgi kalınlıkları kullanılmış, gerekli zemin ve kolon taramaları yapılmış, bina aksları, iç ve dış ölçülendirmeler, kot yükseklikleri, pencere kapı ölçülendirmeleri yapılmış, mahal isimleri, metrekare ve duvar,tavan, zemin malzemeleri belirtilmiştir.

Proje İçerik Dili : Türkçe

Dosya Uzantısı : dwg

Autocad Versiyonu : Autocad 2007

Çizgi Kalınlıkları : Projede çizgi kalınlıkları kullanılmıştır

Tefriş elemanları : Konut’un ıslak hacimlerinin tefriş elemanları çizimleri var

Kat Planı Sayısı : 6 adet kat planı 1 adet çatı planı çizimi var

Kesit Sayısı : 3 adet kesit çizimi var

Cephe Görünüş Sayısı : 4 adet cephe çizimi var

Vaziyet Planı Çizimi : Konut projesi vaziyet planı çizimi var

Detay Çizimi : Yüzme havuzu detay çizimi var

dwgindir

İndirme linkini görebilmek için lütfen üye olun veya giriş yapın.

    

Dosya ile ilgili soru veya yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.