Detaylı mimari konut projesi

Konut projesi kat planları yakından görünüş

Konut projesi kat planları yakından görünüş

Konut projesi kesit ve cephe çizimi yakından görünüş

Konut projesi kesit ve cephe çizimi yakından görünüş

Autocad Dwg Proje / Çizim Adı : Detaylı mimari konut projesi

Dwg Açıklaması : Proje bodrum+zemin+1. ve 2. kat+çatı dubleksli 3. kat planından oluşmaktadır.Tek asansörlü apartmanın bodrum katında kömürlük,kazan dairesi,su deposu ve depo alanları,zemin katında 1+1 ve 2+1 daire,1. ve 2. katında 2′şer adet 2+1 daire,çatı dubleksli 3. katında ise 1 adet 2+1 ve 1 adet çatı dubleksli 3+1 daire bulunmaktadır.

Çizimlerde çizgi kalınlıkları kullanılmış,duvar,kolon gibi gerekli yerlerin taramaları yapılmış,sıva kalınlıkları gösterilmiş,mekan isimleri ve metrekareleri belirtilmiş,iç ve dış ölçüler,pencere kapı ölçüleri verilmiş,bina aksları gösterilmiştir.

Çizimler içerisinde ayrıca imar bilgileri,sığınak hesabı,otopark hesabı,inşaat bilgileri,inşaat alanı hesap tablosu,bağımsız bölüm listesi de bulunmaktadır.

Proje İçerik Dili : Türkçe

Dosya Uzantısı : dwg

Autocad Versiyonu : Autocad 2007

Çizgi Kalınlıkları : Projede çizgi kalınlıkları kullanılmıştır

Tefriş elemanları : Tefriş elemanları çizimleri var

Kat Planı Sayısı : 5 adet tefrişsiz kat plan çizimi,1 adet tefrişli kat planı çizimi,1 adet çatı planı,1 adet kalıp planı çizimi var

Kesit Sayısı : 2 Kesit çizimi var

Cephe Görünüş Sayısı : 3 Cephe çizimi var

Vaziyet Planı Çizimi : 1 Vaziyet planı çizimi var

Detay Çizimi : 5 adet merdiven detayı, 5 adet ahşap kapı detayı, pencere sistem detayları, 7 adet çatı detayı, 1 adet temel detayı, 1 adet çatı kesit detayı, tavan detayı, kapı çıkma detayı, kolon detayı, kiriş detayı, dış duvar detayı, temelden çatıya kadar kesit olarak çizilmiş bina cephesi sistem detayı ve apartman merdiven detayı var

dwgindir

İndirme linkini görebilmek için lütfen üye olun veya giriş yapın.

    

2 Yorum

Dosya ile ilgili soru veya yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.