Butik otel projesi

Autocad Dwg Proje / Çizim Adı : Butik otel projesi

Dwg Açıklaması : Butik otel projesi 455 m2 oturum alanına sahip,otel aktivitelerinin gerçekleştiği zemin kat ve konaklama birimlerinin bulunduğu 1.kat planından oluşmaktadır. Oda sayısı ve proje ihtiyacına göre 1.kat planı çoğaltılarak, projedeki konaklama birimlerinin miktarı arttırılabilir.

Butik otel projesinin zemin katında,müşteri girişi ve servis girişi farklı noktalardan giriş ile sağlanmıştır.Yangın çıkışı ise bu noktalardan bağımsız, farklı bir çıkış olarak tasarlanmıştır.

Zemin katta yer alan birimler;lobi ve lobiye bağlı olarak çalışan valiz odası,müşteri tuvaletleri,dikey çekirdek,resepsiyon,arka ofis,muhasebe birimleri.Servis girişi ve bu girişe bağlı olarak çalışan satınalma,tartı ve mal kabul,soğuk depo,kuru gıda deposu,içecek deposu,mutfak,servis çekirdeği,personel tuvaleti birimleri.

Yine zemin katta butik otel gereksinimlerini karşılayacak ve servis birimleri ile de ilişkilendirilmiş otel restoranı,bistro ve otel barı’ı yer almaktadır.

Butik otel konaklama birimlerinin yer aldığı 1.kat planında ise;4 adet çift kişilik oda+1 adet twin oda+1 adet suit daire+1 adet 10 kişilik paylaşımlı oda ve bunlara hizmet verebilecek şekilde konumlandırılmış kat servisi bölümü yer almaktadır.

Butik otel proje çizimlerinde çizgi kalınlıkları kullanılmış,kolonların taramaları yapılmış,otel tefrişlendirmeleri çizilmiş,duvar ve sıva kalınlıkları gösterilmiş,yükseklik kot ölçüleri ve mekan isimleri proje üzerine yazılmıştır.

Proje İçerik Dili : Türkçe

Dosya Uzantısı : dwg

Autocad Versiyonu : Autocad 2007

Çizgi Kalınlıkları : Projede çizgi kalınlıkları kullanılmıştır

Tefriş elemanları : Tefriş elemanları çizimleri var

Kat Planı Sayısı : 2 Kat plan çizimi var

Kesit Sayısı : Kesit çizimi yok

Cephe Görünüş Sayısı : Cephe çizimi yok

Vaziyet Planı Çizimi : Vaziyet planı çizimi yok

Detay Çizimi : Detay çizimi yok

dwgindir

İndirme linkini görebilmek için lütfen üye olun veya giriş yapın.


    

Bir yorum

Dosya ile ilgili soru veya yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.