Meslek lisesi okulu mimari projesi

Meslek lisesi okulu kat planı yakından görünüş

Meslek lisesi okulu kat planı yakından görünüş

Meslek lisesi okulu kesit ve cephe çizimi yakından görünüş

Meslek lisesi okulu kesit ve cephe çizimi yakından görünüş

Autocad Dwg Proje / Çizim Adı : Meslek lisesi okulu mimari projesi

Dwg Açıklaması : Meslek lisesi okulu binasına ait proje toplamda 1 bodrum ve 4 normal kattan oluşan tam set bir mimari projedir. Çizimlerde çizgi kalınlıkları kullanılmış,duvar sıva kalınlıkları gösterilmiş,dış ölçüler,yükseklik kot ölçüleri,pencere kapı ölçüleri,kolon aksları,mekan isimleri,mekan kodlamaları ve metrekareleri,zemin, tavan ve duvar malzemelerin isim ve cinsleri belirtilmiş,kolon,duvar ve zemin taramaları yapılmıştır. Projedeki mekanların katlara göre dağılımı ise şu şekildedir :

Bodrum katta yer alan mahaller : Sığınak,öğrenci kantini,depolar,su depose,kazan dairesi,jeneratör odası,elektrik pano odası,teknisyen odası,hizmetli odası,kaloriferci odası,masa tenisi oyun odası,beden eğitimi salonu,kız-erkek öğrenci soyunma odaları,bay-bayan öğretmen soyunma odaları,tuvaletler,dikey sürkilasyon (merdivenler ve asansör).

Zemin katta yer alan mahaller : Giriş holü ve danışma,öğrenci kantini,revir,3 adet normal derslik,resim dersliği,kuaför atölyesi,yemek atölyesi,resim dersliği,hizmetli odası,depolar,araç gereç odası,kız-erkek-engelli tuvaletleri,dikey sürkilasyon (merdivenler ve asansör).

1. katta yer alan mahaller : Müdür odası,Müdür baş yardımcısı odası,koordinatör odası,öğretmenler odası,öğretmen çalışma odası,sigara odası,santral,5 adet normal derslik,müzik dersliği,kuaför atölyesi,tekstil teknolojisi atölyesi,depolar,kız-erkek-engelli tuvaletleri,dikey sürkilasyon (merdivenler ve asansör).

2. katta yer alan mahaller : 2 adet Müdür yardımcısı odası,memur odası,rehberlik odası,okul aile birliği odası,arşiv,4 adet normal derslik,fizik laboratuarı,cilt bakım atölyesi,tekstil teknolojisi atölyesi,grafik ve fotoğraf atölyesi,depolar,kız-erkek-engelli tuvaletleri,dikey sürkilasyon (merdivenler ve asansör).

3. katta yer alan mahaller : Kütüphane ve okuma salonu,2 adet bilgisayar dersliği,ups odası,4 adet normal derslik,kimya laboratuarı,cilt bakım atölyesi,trikotaj atölyesi,ev yönetimi atölyesi,depolar,kız-erkek-engelli tuvaletleri,dikey sürkilasyon (merdivenler ve asansör).

Ayrıca Meslek lisesi okulu mimari projesi içinde her kata ait sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı projeleri de kesitleri ile beraber bulunmaktadır.

Proje İçerik Dili : Türkçe

Dosya Uzantısı : dwg

Autocad Versiyonu : Autocad 2007

Çizgi Kalınlıkları : Projede çizgi kalınlıkları kullanılmıştır

Tefriş elemanları : Tefriş elemanları çizimleri var

Kat Planı Sayısı : 5 Kat planı 1 çatı planı mimari çizimi,5 kat sıhhi tesisat planı,5 kat kalorifer tesisatı planı var

Kesit Sayısı : 2 Kesit çizimi var

Cephe Görünüş Sayısı : 3 Cephe çizimi var

Vaziyet Planı Çizimi : Vaziyet planı çizimi yok

Detay Çizimi : Detay çizimi yok

dwgindir

İndirme linkini görebilmek için lütfen üye olun veya giriş yapın.

    

Dosya ile ilgili soru veya yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.